Rosnąca popularność kasetonów w brażny reklamy

Spośród wielu obecnie dostępnych formatów reklamy zewnętrznej, do najpopularniejszych należą między innymi reklamy wielkoformatowe oraz billboardy. Nie mniej, w ostatnim czasie nie da się nie zauważyć rosnącej popularności innego, równie skutecznego narzędzia marketingowego jakim są kasetony reklamowe. Spróbujmy dowiedzieć się czegoś więcej o tym relatywnie tanim rozwiązaniu, które doskonale sprawdzi się w każdej branży.

Jaka jest definicja kasetonów reklamowych?

Kasetony reklamowe to najczęściej jednostronne lub dwustronne tablice przedstawiające tekst lub obraz powiązany z logo i nazwą firmy. Spotkamy je zarówno w bardziej tradycyjnej, nie podświetlanej formie, ale obecnie coraz większą popularnością cieszą się konfiguracje posiadające system sztucznego oświetlenia.

Pomimo faktu, że kasetony najczęściej utożsamiamy z szerokim działem reklamy zewnętrznej, z powodzeniem możemy je również stosować we wnętrzach budynków jak na przykład w galeriach handlowych biurowcach, recepcjach i wielu innych miejscach.

Jak mówi Remigiusz Rygoł, właściciel GrawerPix – jednej z wiodących agencji reklamowych w kraju: “Kasetony reklamowe to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów na rynku, które cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych klientów. Realizowane przez nas projekty cechuje zawsze najwyższa dbałość o szczegóły i co równie ważne – szybki czas realizacji od momentu podjęcia zlecenia”.

Decydując się na wybór kasetonów reklamowych, niewątpliwie zwiększymy rozpoznawalność naszej marki, a także ułatwimy potencjalnym konsumentom zapamiętanie lokacji naszej firmy, sklepu lub punktu usługowego dowolnego typu.


Tytuł: Rosnąca popularność kasetonów w brażny reklamy


Dodaj komentarz